سورفکتانت و تنظیم کننده پی اچ, محصولات

پی اچ کنترل pHizer

کاهش دهنده پی اچ ماکسفر/فیزر

پی اچ کنترل pHizer

معرفی

 ماکسفر / فیزر pHizer فرمولاسیون نوینی از مولکولهاي ارگانيک (بدون ترکیبات کلره، فسفره، نیتراته و سولفاته)  می باشد. پی اچ کنترل فیزر pHizer یک بافر کننده قوی بوده و به منظور کاهش اسيديته (پی اچ pH) ( کنترل پی اچ ) خاک، آب و آب مخزن محلول پاشي و افزايش ظرفيت نگهداري رطوبت خاک و رطوبت سطح برگ مناسب فرموله شده است.

ماکسفر / فیزر همزمان قابلیت کاهش ایی سی آب هایی که ایی سی بالا دارند را نیز دارا می باشد. بنابراین فیزر را میتوان برای کاهش ایی سی آب آبیاری و یا محلول پاشی نیز به کاربرد.

همچنين فیزر pHizer را براي شست و شوي مخازن و سمپاش ها مي توان به کار برد.

phizer maxfer

پی اچ کنترل فیزر pHizer

روش کاربرد پی اچ کنترل فیزر

کاربرد برگي پی اچ کنترل فیزر

ابتدا کاهش دهنده پی اچ فیزر را به مخزن آب محلول پاشی اضافه نماييد و پس از اينکه محلول خوب هم زده شد بقيه ترکيبات را به مخزن بيافزاييد. اسيديته مناسب براي بيشتر سموم و کود ها 6.5-5.5 مي باشد.

هر 250 تا 350 سی سی از این محصول به ازای هر 1000 لیتر اب یک واحد از پ هاش آب می کاهد.

افزایش کارایی علف کش گلایفوزیت:

برای افزایش کارایی علف کش گلایفوزیت ابتدا مقدار  500 تا 750 سی سی از پی اچ کنترل فیزر pHizer (ماکسفر Maxfer) را با آب مخلوط نموده و پس از آن علف کش را به آن بیافزایید. سپس سم پاشی را آغار نمایید. برای هر 20 لیتری 10-15 سی سی از فیکسر نیاز است. عملکرد این علف کش به هنگام اختلاط با فیزر به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. در صورت استفاده از فیزر دز مصرفی علف کش رانداپ را 10 درصد کاهش دهید. از سمپاشی پیش از یاعت 10 صبح به دلیل وجود شبنم بر روی شاخ و برگ گیاه خودداری نمایید. محلول پاشی را به هنگام بعد از ظهر و خنکی هوا انجام دهید.

سازگاري 

پيش از اختلاط، سازگاري آن را با سموم و کودها در سطح کوچک آزمايش نماييد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *