نگهداری گل و گیاه آپارتمانی

کود مخصوص گل و گیاه

اسکیورل

کود مخصوص گل و گیاه

معرفي محصول سوپر آمینو – اسکیورل

اسکیورل/سوپر آمينو ترکيبي کامل از عناصر ماکرو و ميکروالمنت به همراه 18 نوع از اسيدهاي آمينه مورد نياز گياه می باشد. کود مایع اسکیورل فرمولاسیونی ويژه و بسيار غليظ شده از فرم قابل جذب همه ماکرو و ميکروالمنت هاي مورد نياز گياه به همراه مقدار قابل توجهي از اسيد هاي آمينه فرم آزاد  (L-Form) و قابل جذب مي باشد. اسکیورل 10-10-10 سوپرآمینو یک کود تقویتی مخصوص گل و گیاه آپارتمانی و گیاهان زینتی با تاثیر بسیار بالا می باشد.

این محصول دارای عناصر مورد نیاز گیاه شامل نیتروژن، فسفر، پتاسیم، ،آهن، روی، منگنز، منیزیم، بور و… و اسید آمینه های مورد نیاز گیاه می باشد. این محصول دارای تاییدیه از موسسه خاک و آب کشور نیز می باشد.

 

کود مخصوص گل

کود ویژه گل و گیاهان خانگی و آپارتمانی اسکیورل

کاربرد برای گلها و گیاهان زینتی و آپارتمانی

به منظور شادابی گلها و گیاهان آپارتمانی و پیشگیری از زرد شدن و همچنین گلدهی به موقع (گیاهان گلدار) استفاده منظم از کود مایع سوپر آمینو توصیه می شود.

روش استفاده از کود تقویتی سوپر آمینو

-1-ریشه ای یا آبکود: بسته به نوع و سن گیاه، کود را در آب حل نموده گیاه را با محلول آماده شده آبیاری نمایید.

روش استفاده:

ابتدا 2-4 سی سی از کود را در یک لیتر آب (دمای آب هم دمای اتاق باشد) حل نموده و گل یا گیاه آپارتمانی یا زینتی خود را به آرامی با آن آبیاری نمایید. دقت نمایید که آبیاری به آهستگی انجام شود و همه سطح خاک خیس شود. اینکار را دو هفته بعد تکرار نمایید و پس از آن ماهی یکبار انجام دهید. از به کار برده دز بیشتر از مقدار توصیه شده جدا خوداری نماییید.

این کود همه مواد غذایی مورد نیاز گیاه به جز کلسیم را دارا می باشد. گیاه عنصر کلسیم را در حد کم می تواند از خاک دریافت نماید.

2- برگپاشی:

اگر خواسته باشید کود را به صورت محلول پاشی یا اسپری کردن استفاده نمایید. کود را در یک لیتر آب حل نمایید و درون یک اسپری مخصوص که قطر ذرات را بسیار ریز می کند بریزید. سپس از فاصله 20 سانتی کار اسپری کردن را انجام دهید.

روش استفاده:

بسته به سن و نوع گیاه یک تا سه سی سی از کود را در یک لیتر آب حل نموده و به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار اسپری نمایید. از محلول پاشی زیاد و اصطلاحا اور دز (Over dose) کردن خودداری نمایید و پیش از شره کردن محلول از روی برگ اسپری کردن را متوقف نمایید. برای گلهای حساس و کوچک از دز کمتر استفاده نمایید.

می توانید از هر دو روش برای کود دهی استفاده نمایید.

روش تهیه (خرید) کود مخصوص گل و گیاه اسکیورل سوپر آمینو
در صورت نیاز به مشاوره در زمینه تغذیه گل و گیاه یا خرید کود به صورت آنلاین از راههای زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
https://www.instagram.com/maxferfertilizers/
و یا با شماره تلفن شرکت 02333652365 و یا از راه ثبت نظر در زیر همین صفحه پیغام بگذارید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *