آشنایی با شرکت ژیک شیمی کاو تولید کننده کود و فرآورده های شیمیایی
بيش از ۱۸ سال تجربه و دانش‌اندوزي كارشناسان اين مجموعه در بخشهای شيميایی، كشاورزي و رسته‌هاي وابسته، سرآغاز پايه‌ريزي مجموعه‌ي «ژيك شيمي كاو» در سال 1392 گرديد.

انديشه‌ي ما در ژیک شیمی کاو، خدمات‌رساني هرچه بيشتر به فعالين عرصه‌ي كشاورزي كشور به‌ وسيله‌ي نوآوري در فرمولاسیون كود و فرآورده‌هاي شيميايي وابسته بوده و در اين‌ راستا، كارخانه‌ي شركت را در زميني به مساحت 3000 متر مربع در شهرك صنعتي سمنان احداث کرده ایم علاوه بر آن شبكه‌ي توزيع و خدمات‌رساني فني را در جاي جاي اين مرز و بوم گسترش داده‌ايم تا پاسخ‌گوي نيازهاي مشتريان‌مان باشيم.

تولیدات این مجموعه نتیجه پیوند میان بخش شیمی (فرمولاسیون کود) و بخش تغذیه گیاهی (کشاورزی) بوده و رویه کلی شرکت ژیک شیمی کاو علاوه بر تولید محصولاتی با درصد بالای عناصر مورد نیاز گیاه، تولید محصولاتی با بیشینه جذب برگی و ریشه‌ای می باشد.

دستاورد کارشناسان شرکت ژیک شیمی کاو در زمینه فرمولاسیون کود مایع، تغذیه گیاهی و آشنایی با نیاز‌هاي بازار داخل كشور، ارايه‌ي بیش از 40 نوع محصول، شامل کود‌های پرمصرف (ماکروالمنت)، کود‌های کم مصرف (میکروالمنت) و شتاب دهنده‌های رشد گياهي مي‌باشد. این محصولات پس از گذراندن آزمون های مزرعه‌ای و آزمایشگاهی به صورت انبوه تولید، بسته بندی و با نام تجاری ماکسفر (مکسفر) maxfer روانه بازار می‌شوند.

عکس کود ماکسفر
ژیک شیمی کاو تولید کننده کود و فرآورده های شیمیایی با نام تجاری ماکسفر maxfer

ماكسفر، مايه‌ي افتخار ماست چرا كه تلفيقي از فرمولاسیون برتر، کیفیت بالای مواد اولیه و بسته بندی مناسب در يك مجموعه است.

چشم‌انداز ما اعتلابخشي به صنعت كشاورزي اين كهن مرز و بوم در حد توان خويش است هرچند بلندآواز نمودن نام ايران عزيزمان، افتخاري است كه توان گذشتن از آن نيست و در اين راستا اين شرکت، با اتکا به کیفیت بالای محصولات خود، صادرات به کشور های همسایه شامل افغانستان، آسياي ميانه و عراق را در برنامه کاری خود دارد.

 

بازگشت به بالا