خانه » درباره ما

درباره ما

بيش از ده سال تجربه و دانش‌اندوزي كارشناسان اين مجموعه در بخشهای شيميایی، كشاورزي و رسته‌هاي وابسته، سرآغاز پايه‌ريزي مجموعه‌ي «ژيك شيمي كاو» در سال 1392 گرديد.

انديشه‌ي ما، خدمات‌رساني هرچه بيشتر به فعالين عرصه‌ي كشاورزي كشور به‌ وسيله‌ي نوآوري در فرمولاسیون كود و فرآورده‌هاي شيميايي وابسته بوده و در اين‌ راستا، كارخانه‌ي شركت را در زميني به مساحت 3000 متر مربع در شهرك صنعتي سمنان احداث کرده ایم علاوه بر آن شبكه‌ي توزيع و خدمات‌رساني فني را در جاي جاي اين مرز و بوم گسترش داده‌ايم تا پاسخ‌گوي نيازهاي مشتريان‌مان باشيم.

تولیدات این مجموعه نتیجه پیوند میان بخش شیمی (فرمولاسیون کود) و بخش تغذیه گیاهی (کشاورزی) بوده و رویه کلی شرکت علاوه بر تولید محصولاتی با درصد بالای عناصر مورد نیاز گیاه، تولید محصولاتی با بیشینه جذب برگی و ریشه‌ای می باشد.

دستاورد کارشناسان این مجموعه در زمینه فرمولاسیون کود مایع، تغذیه گیاهی و آشنایی با نیاز‌هاي بازار داخل كشور، ارايه‌ي بیش از 40 نوع محصول، شامل کود‌های پرمصرف (ماکروالمنت)، کود‌های کم مصرف (میکروالمنت) و شتاب دهنده‌های رشد گياهي مي‌باشد. این محصولات پس از گذراندن آزمون های مزرعه‌ای و آزمایشگاهی به صورت انبوه تولید، بسته بندی و با نام تجاری ماکسفر (مکسفر) روانه بازار می‌شوند.

ماكسفر، مايه‌ي افتخار ماست چرا كه تلفيقي از فرمولاسیون برتر، کیفیت بالای مواد اولیه و بسته بندی مناسب در يك مجموعه است.

چشم‌انداز ما اعتلابخشي به صنعت كشاورزي اين كهن مرز و بوم در حد توان خويش است هرچند بلندآواز نمودن نام ايران عزيزمان، افتخاري است كه توان گذشتن از آن نيست و در اين راستا اين شرکت، با اتکا به کیفیت بالای محصولات خود، صادرات به کشور های همسایه شامل افغانستان، آسياي ميانه و عراق را در برنامه کاری خود دارد.

 

bigtheme